נעים להכיר,
אנחנו עדו דאובר ואלון בכר, ואנחנו האנשים שמאחורי "מגורים".

כשהקמנו בשנת 1992 את החברה, בחרנו לקרוא לה "מגורים", ולא בכדי: על פי תפיסת עולמנו, תכנון נכון מתבצע תמיד מ"בפנים- החוצה", תוך חשיבה על דיירי המבנה העתידיים. בכל פרויקט, בכל דירה וחדר שאנו יוצרים, אנו שואפים בראש ובראשונה ליצור ללקוח חיבור רגשי עם המבנה, להעניק לו כבר במבט הראשון תחושה חמה של בית, בית שמזמין להתגורר בו.

לאורך השנים אנו יוזמים ובונים בקפידה במרכזי הערים המבוקשות, מגורים אורבאניים שובי לב ועין, העונים באופן אופטימאלי על אורח החיים המודרני: מגורי יוקרה המאופיינים בתכנון אדריכלי חדשני אך פונקציונאלי ונגיש, תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח, ודגש רב על איכות הביצוע והגמר.

"מגורים" מציעה מטריית שירותים מלאה, הכוללת: יזום, רכישה, תכנון, ביצוע ופיקוח- עד למסירת המפתח לידי הלקוח. לקוחות החברה נהנים מליווי אישי לאורך כל הדרך של אחד מאיתנו בעלי החברה , אלון או עדו, והעסקה מתבצעת כולה מתחילתה ועד סופה תחת קורת גג אחת, מול אותם אנשי מקצוע בלבד .
כחברה וותיקה בתחום הייזום והבניה, אנו מתמחים גם בביצוע פרויקטים מורכבים של חיזוק, שימור ושיפוץ מבנים קיימים , תוספת בניה על גבי המבנים הישנים, הריסה ותכנון מחדש של פרויקטים ותוכניות תמ"א 38. נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון והידע הרב שלנו בתחום, כך שתוכלו ליהנות ממבנה משודרג בעל ערך כספי גבוה יותר, לצד בטחון מלא ביציבות וחוזק המבנה שלכם.

אנחנו כאן בשבילכם, עדו ואלון.

מגורים יזום ובניה - מנוסים ביצירת נכסים
אודות מגורים יזום ובניה בע"מ